Навігація по сайту

Інформація
Мапа сайту
ЗМІНА РЕЄСТРАЦІЙНОЇ (ЮРИДИЧНОЇ) АДРЕСИ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ (У МЕЖАХ ОДНОГО РАЙОНУ)


В процесі провадження господарської та/або підприємницької діяльності юридичною особою (товариством з обмеженою відповідальністю (ТОВ), приватним підприємством (ПП), акціонерним товариством (АТ) і т.п.) буває необхідно змінити її місце знаходження (юридичну адресу). У свою чергу, адреса юридичної особи може змінюватися у межах одного адміністративного району (при цьому не відбувається переведення юридичної особи до іншої податкової інспекції та інших фондів обов'язкового державного соціального страхування) або зі зміною адміністративного району (при цьому необхідно здійснити переведення юридичної особи до іншої податкової інспекції та до інших фондів обов'язкового державного соціального страхування).

Зміна реєстраційної (юридичної) адреси юридичної особи здійснюється шляхом підготовки внутрішніх корпоративних документів по зміні адреси, а також, в залежності від організаційно-правової форми юридичної особи, й установчих документів (статуту - зазвичай, шляхом затвердження нової редакції статуту у випадках, коли адреса юридичної особи повинна бути зазначена у статуті). При цьому адреса юридичної особи вважається зміненою з моменту внесення відповідних відомостей про її зміну до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців. Оскільки місце знаходження юридичної особи (адреса) вказується у свідоцтві про державну реєстрацію юридичної особи, то воно, відповідно, також підлягає заміні.

Після того, як відомості про нову адресу юридичної особи внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та отримано нове свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи замість старого, потрібно отримати нову довідку з управління статистики, повідомити податкову інспекцію та фонди обов'язкового державного соціального страхування про зміну адреси юридичної особи та отримати нові довідки (повідомлення) про взяття юридичної особи на облік. Також про зміну адреси бажано повідомити свій банк та основних контрагентів.

Послуга по зміні реєстраційної (юридичної) адреси в межах одного адміністративного району включає у себе складання проектів всіх необхідних документів (включаючи нову редакцію статуту, якщо така необхідна). По закінченню процедури зміни адреси замовник отримує: нове свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, новий статут з відміткою державного реєстратора (якщо до такого вносяться зміни), нову довідку з управління статистики (у якій зазначено нову адресу), нові повідомлення (довідки) про взяття юридичної особи на облік з податкової інспекції та фондів обов'язкового державного соціального страхування. За бажанням замовника також може бути отримано виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, у якій, серед інших відомостей, буде зазначено відомості про нову адресу юридичної особи.

 
Державна реєстрація юридичних осів (ТОВ, ПП, і т.д.)
 
Реєстрація філій, представництв, дочірніх підприємств
 
Розробка установчих документів ТОВ, ПП, інших юридичних осіб
 
Внесення змін до установчих документів ТОВ, ПП, інших юридичних осіб
 
Відновлення втрачених установчих документів юридичної особи
 
Отримання дозволу на виготовлення печатки та виготовлення печатки
 
Зміна реєстраційної адреси юридичної особи (у межах одного району)
 
Переведення юридичних осіб з району в район
 
Зміна керівника (директора) юридичної особи
 
Зміна видів діяльності юридичної особи
 
Одержання довідки з єдиного державного реєстру по юридичній особі
 
Одержання виписки з єдиного державного реєстру по юридичній особі
 
Одержання витягу з єдиного державного реєстру по юридичній особі
 
Ліквідація юридичних осіб
 
Розробка та складання договорів
Складання заяв та скарг
 
Складання документів для суду
 
Ведення справ у судах загальної юрисдикції
 
Ведення справ у господарських судах
 
Юридичне абонентське обслуговування
 
Отримання ліцензій
 
Супровід процедури банкрутства, захист інтересів кредиторів
 
Усні та письмові юридичні консультації
 
Надання юридичних висновків
 
Добір та роздруковування законів і нормативних актів
 
Консультації з питань зовнішньо-економічної діяльності
 
Оскарження рішень ДПІ та ДПА
 
Юридичний супровід правочинів
 
Супровід податкових та інших перевірок
 
Виїзд працівника юридичної фірми до клієнта
 
Надання відомостей про українські компанії та підприємців
 
Надання відомостей з реєстру судових рішень


© 2007, 2008
ТОВ "ЮРИДИЧНА ФІРМА
"УКРКОНСАЛТИНГ"

Харків, Україна